Запрошуємо до участі в міжнародній конференції

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра економіки та фінансів запрошують науковців, аспірантів, слухачів магістратури, представників органів державної влади та фінансових установ, підприємств, організацій взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Формування механізму зміцнення конкурентних позицій національних економічних систем у глобальному, регіональному та локальному вимірах», 22 – 24 вересня 2016 року.

Набір матеріалів триває до 15 вересня 2016 року. Для участі в конференції необхідно заповнити заявку на участь, надіслати її в електронному варіанті, надіслати тези доповіді та електронний варіант квитанції про сплату внеску за адресою kaf_ef@ukr.net.

За результатами роботи конференції всі учасники отримають друкований збірник тез доповідей.

Детальна інформація про конференцію міститься в Інформаційному листі.

Координати оргкомітету:
Кафедра економіки та фінансів ТНТУ ім. І.Пулюя, вул. Білогірська, 50, каб. 204, м. Тернопіль, Україна, 46000
Телефон:+38 (097) 746-78-27, е-mail: kaf_ef@ukr.net


Вельмишановні колеги!

Кафедра економіки підприємства Національного гірничого університету запрошує всіх бажаючих прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-економічний збалансований розвиток України: проблеми та шляхи їх подолання» з обов’язковим виданням збірника тез та надання сертифікату учасника.

До участі в конференції запрошуються: студенти, науковці, докторанти, аспіранти та здобувачі, викладачі ВНЗ, фахівці з економіки та фінансів, підприємці, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Для участі необхідно надіслати Оргкомітету матеріали до 10 вересня 2014 року (включно).

Форма участі: дистанційна.

Офіційні мови конференції: українська, польська, російська, англійська.

При дистанційній участі збірник тез буде надісланий після проведення конференції разом з сертифікатом учасника на поштову адресу, вказану в анкеті.

Детальна інформація про науковий захід міститься в додатку до цього листа або на сайті.