Студенти кафедри економіки та фінансів здійснили екскурсійну поїздку до Львова

25 вересня 2016 р. студенти 2 курсу спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Фінанси, банківська справа та страхування»  разом з к.е.н., доцентом Тимошик Н.С. з екскурсійною поїздкою побували у м. Львів

Студенти відвідали оглядову екскурсію Львовом, під час якої  мали змогу відкрити для себе найвідоміші пам’ятки та споруди, почути нові факти та легенди про будівлі та визначні місця старовинного міста.

1

2

3

Піднялися на Львівську ратушу, де помилувалися краєвидами древнього міста та загадали бажання. Також подивилися на роботу механізму одного з найстаріших в Україні годинників, якому понад 160 років і він родом з Відня.

4

На  завершення своєї подорожі студенти побували на LVIV COFFEE FESTIVAL де побачили як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави. Спостерігали за роботою найкращих баріста країни, які експериментували, творили та демонстрували кавову майстерність.

5

Сподіваємось, приємні враження, які залишилися від знайомства зі старовинним містом, надовго запам’ятаються студентам і не раз надихатимуть їх на плідну творчу та наукову працю, а також на нові спільні мандрівки.