Екскурсія на ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»

30 вересня 2016 року студенти груп ПФ-11 та ПП-11 разом із працівниками кафедри економіки та фінансів (к.е.н., доцентом Маркович І.Б. та к.е.н., провідним інженером Малинич Г.М.) побували на ознайомчій екскурсії на ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», яке входить до концерну Sumitomo Electric Bordnetze – потужного світового виробника кабельної продукції.

Для студентів корисно та цікаво було побачити, як організовано повноцінні виробничі процеси, характерні для закордонних заводів такого типу. Студенти були вражені високою технологічністю, автоматизацією та комп’ютеризацією ліній.

Студенти зауважили, що робота такого рівня підприємства суттєво залежить від якісного планування та організації усіх процесів, чим займаються технологи та економісти заводу. Саме їхній професіоналізм покладено в основу успіху компанії.

Менеджери підприємства розповіли про вимоги до професійного рівня працівників на різних посадах та можливості кар’єрного зростання.

Результатом екскурсії стало отримання домовленостей щодо проходження практики студентами кафедри економіки та фінансів на ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» у майбутньому.

1

2

3

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *