Студенти кафедри економіки та фінансів прийняли участь у благодійному ярмарку

Напередодні Дня українського студента студенти-політехніки провели благодійний ярмарок солодкої випічки. Організатором заходу виступила Студентська рада ТНТУ ім. І. Пулюя.

На ярмарку можна було скуштувати різноманітну солодку випічку – яблучні пироги, сирники, кекси, горішки, тістечка тощо. У благодійному ярмарку взяли участь студенти першого курсу кафедри економіки та фінансів, які продавали домашню випічку, виготовлену власноруч або з допомогою членів родини.

IMG_9430

IMG_9368

Ярмарок мав великий успіх, його відвідали як студенти, так і науково-педагогічні працівники університету. Ініціативу студентів прийшли підтримати проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф., зав. кафедри економіки та фінансів Панухник О.В. та інші викладачі.

Загалом, вдалося зібрати трохи більше 1200 гривень. Зібрані кошти студенти планують використати на облаштування та озеленення студентського парку, який закладуть поруч із арт-студією Ivan Puluj ART.

IMG_9406 IMG_9489 IMG_9436

IMG_9469