Кафедра економіки та фінансів продовжує здійснювати щорічні просвітницько-виховні заходи для викладачів та студентів на тему: «Підготовка фахівців: від важкої фізичної праці на виробництві до інтелектуальних видів діяльності за фахом»

23 вересня 2016 року студенти групи ПФ-41 кафедри економіки та фінансів під керівництвом к.е.н., асистента Бажанової Н.В.  відвідали ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА».

ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА» – світлотехнічне виробниче підприємство, що займається проектуванням, конструюванням і виготовленням освітлювальних приладів.

Метою даного заходу було надати можливість студентам ознайомитись з  виробничими потужностями та технологіями виробництва на великому підприємстві, зрозуміти специфіку процесу виготовлення світильників; побачити, в яких умовах працюють робітники; дізнатись про асортимент продукції. Цікавою була інформація про місце підприємства на вітчизняному та міжнародному ринках, напрями його розвитку та подальші стратегічні орієнтири. У виставковому залі підприємства була змога ознайомитись з асортиментом готової продукції ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА».

Студенти ставили багато запитань, цікаві дискусії точилися навколо майбутнього працевлаштування, кар’єрного росту, професійного підвищення кваліфікації та проходження виробничої практики на підприємстві.

У цілому екскурсія завершилася приємними враженнями студентів, новими знаннями та набуттям досвіду щодо подальшої професійної діяльності.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

IMG_0720(1)

IMG_0717

 

 

 

IMG_0712

IMG_0713

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *