Ознайомча екскурсія на підприємство «ОСП Корпорація «Ватра»

14 березня 2017 року студенти груп ПФ-11 та ПП-11 та викладачі кафедри економіки та фінансів (к.е.н., ст.викл. Бажанова Н.В., к.е.н., доц. Маркович І.Б. та к.е.н., ас. Малинич Г.М.) побували на ознайомчій екскурсії на підприємстві «ОСП Корпорація «Ватра», яке є виробником світлотехнічної продукції для промислових, адміністративних та інфраструктурних об’єктів.

Студенти отримали можливість побачити особливості організації виробничих процесів, поспілкуватися зі працівниками підприємства та набути знання практичної компоненти вивчення навчальних дисциплін. Організація та проведення екскурсій на господарюючих підприємствах та установах для студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діальність» є обов’язковою частиною навчального процесу, що розширює знання та формує економічний світогляд у майбутніх фахівців.

Vatra17_1

Vatra17_2