ЗУСТРІЧ ІЗ ЦІКАВОЮ ЛЮДИНОЮ!

03.04.2017 року відбулась зустріч студентів кафедри економіки та фінансів з Тарасом Ковальчуком – директором туристичного інформаційного центру Міської ради м. Тернополя, бізнесменом, ресторатором, громадським активістом і взагалі цікавою особистістю. Діалог склався дуже цікавий і провокативний. Більш того, такі зустрічі дають можливість задуматись нашій молоді над важливими життєвими запитаннями: «Хто ми?», «Які наші життєві цілі?», «Чим ми можемо бути корисними своїй сім’ї, своєму місту, своїй державі?». Також студенти дізналися багато цікавого про те, чим живе наше місто, які найближчі перспективи його розвитку як туристичного і культурного центру. На свій великий подив, дехто отримав ділову пропозицію щодо співпраці та часткового працевлаштування під час навчання в університеті.