15 березня 2024 року студенти кафедри економіки та фінансів разом із доцентами Іриною МАРКОВИЧ та Сергієм РАДИНСЬКИМ відвідали ТОВ "Неском" - офіційного дилера всесвітньо відомого виробника меблевої фурнітури BLUM.

Під час візиту студенти ознайомились із асортиментом продукції BLUM, дізнались про особливості її використання в меблевій індустрії, а також змогли на власні очі спостерігати роботу сучасного підприємства.

Такі екскурсії надзвичайно корисні для майбутніх фахівців, адже дозволяють поєднати теоретичні знання з практичним досвідом провідних компаній в галузі. Це допомагає краще зрозуміти специфіку підприємницької діяльності та фінансових операцій.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам ТОВ "Неском" за теплий прийом , а особливо - Ліні ФОРИСЮК за можливість ознайомитись із роботою компанії та цікаво проведену екскурсію !