ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ ОБГОВОРЕНО НА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ АКАДЕМІЇ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

12-13 травня 2017 року в м. Ірпінь на базі Університету державної фіскальної служби України відбулися щорічні загальні збори Академії економічних наук України.

Від ТНТУ ім. Івана Пулюя в роботі поважного зібрання прийняли участь дійсні  члени Академії економічних наук України:

  • Андрушків Богдан Миколайович, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва;
  • Панухник Олена Віталіївна, д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки та фінансів;
  • Ціх Галина Володимирівна, к.е.н., доцент, декан факультету економіки та менеджменту

Згідно порядку денного відбулися звіти Президії Академії економічних наук України за період з травня 2016 р. по травень 2017 р., керівників регіональних центрів та відділень АЕНУ, ревізійної комісії АЕНУ, а також внесено зміни до Статуту.

Від ТНТУ ім. Івана Пулюя про роботу Західного регіонального центру та Тернопільського територіального відділення АЕНУ доповідав Андрушків Богдан Миколайович.

Участь у круглому столі-дискусії «Цілі та завдання економічної науки щодо відродження та розвитку сучасної України» дозволила обговорити з колегами і представниками інших українських університетів найзлободенніші питання сучасної університетської економічної освіти.

Матеріали Загальних зборів Академії економічних наук України планується надрукувати у фаховому журналі «Вісник економічної науки України».

1

2

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *