Запрошуємо взяти участь у конференції!!!

12 квітня студенти кафедри економіки та фінансів відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей

На кафедрі економіки та фінансів відбувся І етап Всеукраїнських студентських олімпіад!!!

28 березня здобувачі кафедри економіки та фінансів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мали змогу ознайомитися із особливостями діяльності «Контінентал Фармерз Груп»

Кафедра ЕФ продовжує впроваджувати елементи дуальної освіти у навчальний процес!!!

Особливості єдиного вступного іспиту!!!

20 березня 2024 р. д.е.н., проф. кафедри ЕФ Віталій ПИСЬМЕННИЙ провів міждисциплінарну настільну гру "Із варягів у греки"!!!

17.03.24 року відбувся товариський поєдинок із баскетболу між командами Тернопіль та Копичинці

15 березня 2024 року студенти кафедри економіки та фінансів разом із доцентами Іриною МАРКОВИЧ та Сергієм РАДИНСЬКИМ відвідали ТОВ "Неском"