Експертна рада роботодавців з ОПП "Фінанси, банківська справа та страхування"

Склад Експертної ради роботодавців кафедри економіки та фінансів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та біржова справа»

Яцишин Наталія Зіновіївна – Голова ради, директор АТ СК «ТАС» (наказ від 02.12.2019 №4/7 - 1084)

Бідун Мирослав Михайлович – директор Тернопільського відділення ПАТ «Акціонерний банк «Південний» (наказ від 25.03.2020 №4/7-217)

Крупка Андрій Ярославович – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню ТНТУ, к.е.н., ст. викл. кафедри економіки та фінансів » (наказ від 25.03.2020 №4/7-217)

Хаєцька Юлія Володимирівна  – керівник відділення «Центральне» ПАТ КБ «ПриватБанк» (наказ від 13.01.2017 №4/7-44)

Секретар:

Наказ про затвердження персонального складу Ради роботодавців та Експертних рад роботодавців ТНТУ (зміни по спеціальності 072) новий