Академічна мобільність (викладачі)

2023 рік

У період з 27 по 31 березня 2023 року професорки кафедри економіки та фінансів Наталія МАРИНЕНКО та Ірина КРАМАР реалізували викладацьку мобільність у рамках ERASMUS+ PROGRAMME STAFF MOBILITY FOR TEACHING у Вроцлавькому економічному університеті (м. Вроцлав, Польща).

https://tntu.edu.ua/?p=uk/news/4852

 

2022 рік

У період з 16 по 20 травня 2022 року професор кафедри економіки та фінансів Наталія МАРИНЕНКО реалізувала викладацьку мобільність у рамках ERASMUS+ PROGRAMME STAFF MOBILITY FOR TEACHING в Університеті прикладних наук в Нисі, Польща.

Під час проходження стажування проф. Наталія МАРИНЕНКО провела лекції англійською мовою для студентів, ознайомилася із матеріально-технічною базою закладу, обговорила можливості розширення та поглиблення співпраці між університетами на зустрічах із керівництвом Офісу міжнародного співробітництва, а також взяла участь у 12th International Staff Training Week на тему: «Кризовий менеджмент – особисті, інституційні та глобальні аспекти».

https://tntu.edu.ua/?p=uk/news/4604

 

 

У період з 9 по 13 травня 2022 року професор кафедри економіки та фінансів Ірина КРАМАР пройшла стажування в університеті Дунареа де Йос м. Галац (Румунія) в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+ PROGRAMME STAFF MOBILITY FOR TEACHING.

Відповідно до програми стажування, науковиця прочитала лекції англійською мовою для студентів факультету економіки та бізнес-адміністрування.

В рамках візиту в університет-партнер відбулися також зустрічі із керівництвом міжнародного офісу, заступником декана факультету економіки та бізнес-адміністрування проф. Александром КАПАЦАНА та проф. Флоріною ВІРЛАНУТОЮ.

Проф. Ірина КРАМАР взяла участь у воркшопі, присвяченому питанням підприємництва у сфері сільського господарства, учасниками якого були як освітяни, так і представники румунського бізнесу. Результатом участі у воркшопі стали попередні домовленості про нову базу практики для студентів Тернопільської політехніки.

https://tntu.edu.ua/?p=uk/news/4598

 

2019 рік

У період з 13 по 17 травня 2019 року професор кафедри економіки та фінансів Ірина КРАМАР пройшла стажування в Університеті прикладних наук в м. Ниса (м. Ниса, Республіка Польща) в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+ PROGRAMME STAFF MOBILITY FOR TEACHING.

https://tntu.edu.ua/?p=uk/news/3754

У період з 4 по 8 березня 2019 року завідувач кафедри, професор Тетяна ВІТЕНЬКО, перекладачі відділу міжнародного співробітництва Дана ІВАШКІВ і Вікторія ЗУБКОВА, а також професор кафедри економіки та фінансів Наталія МАРИНЕНКО взяли участь у 2-му міжнародному тижні кредитної мобільності (2nd International Credit Mobility Week), який проводився з в Університеті Валенсії (Іспанія).

http://tntu.edu.ua/?p=uk/news/3672 

 

2018 рік

З 27 по 29 листопада 2018 року у ТНТУ перебували працівники відділення фінансів та обліку Державного університету прикладних наук в Нисі Dr hab. inż. Zofia WILIMOWSKA, проф. та викладач Danusia SERENA SAŁAMAJ, PWSZ w Nysie, а також студенти Daria BŁACHUT, Daria JACHYMSKA, Klaudia KARPIŃSKA, Joanna WDOWIUK, Dominik WOJCIECHOWSKI зустрілися із ректором проф. Петром ЯСНІЄМ, проректором з наукової роботи проф. Романом РОГАТИНСЬКИМ та іншими представниками академічної спільноти, під час зустрічі обговорювались подальші напрями партнерства між університетами, перспективи та можливості інших форм співпраці.

Польські партнери стали учасниками VІІ Міжнародної науково-технічної конференції молодих учених та студентів «Актуальні задачі сучасних технологій».

https://tntu.edu.ua/?p=uk/news/3578

 

З 16 по 20 квітня 2018 року у Вищому професійному державному університеті в Нисі проходив VI Міжнародний тиждень навчання персоналу, в якому взяли участь понад 30 учасників із 10 країн, серед яких свої університети представили Польща, Україна, Іспанія, Франція, Чехія, Косово, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Туреччина таІндія.

Основна тема зустрічі: «Можливості та загрози міжнародного співробітництва в контексті інтернаціоналізації університетів у широкій перспективі».

Саме в рамках міжнародного заходу викладачі та студенти кафедри ЕФ – зав. кафедри, д.е.н., проф. Олена ПАНУХНИК, к.е.н., доцент Ірина МАРКОВИЧ, к.е.н., ст. викладач Наталія БАЖАНОВА, ст. гр. ПФс-32 Юрій ФАРМЕГА та ст. гр. ППс-32 Ірина РУДЮК  – змогли виконати особисті програми індивідуальної навчальної мобільності, здійснити обмін досвідом із колегами з інших європейських університетів, показати рівень особистої викладацької майстерності, здобути новітні знання та навички.

http://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=25&ak=43,6896,0.

 

Підтримка тісних професійних контактів між університетами та сформовані дружні партнерські стосунки між їх представниками, підкріплені й підсилені участю у спільному заході, дозволили польським колегам здійснити зворотній візит до нашого університету вже 25 квітня 2018 року.

Під час перебування в ТНТУ ім. Івана Пулюя, працівники відділу міжнародного співробітництва Вищого професійного державного університету в Нисі мали зустріч із проректором з міжнародного співробітництва д.т.н., проф. Тетяною ВІТЕНЬКО та іншими представниками університету, під час якої обговорювались подальші напрями проявів партнерства між університетами, перспективи та можливості інших форм співпраці.

http://tntu.edu.ua/?p=uk/news/3403

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/akademichna-mobilnist-erasmus-2018-proya...

 

У період з 16 по 20 квітня 2018 року в рамках академічної мобільності за програмою Erasmus+ викладачі кафедри економіки та фінансів д.е.н., доцент Наталія МАРИНЕНКО, к.е.н., доцент Ірина КРАМАР (нульовий грант), а також к.е.н., доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері Ірина КОТОВСЬКА (нульовий грант) відвідали Вроцлавський економічний університет (м. Вроцлав, Республіка Польща).

Протягом перебування в університеті д.е.н., доцентом Наталією МАРИНЕНКО було прочитано лекції для студентів факультету управління, інформатики та фінансів, викладачами відвідано лекції польських колег з метою обміну досвідом у сфері викладання, проведено ряд зустрічей із представниками факультету на предмет подальшої співпраці у навчальній, науковій та організаційній сферах.

http://tntu.edu.ua/?p=uk/news/3407

 

2017 рік

У період з 16 по 20 січня 2017 року в рамках академічної мобільності за програмою Erasmus+ викладачі кафедри економіки та фінансів, к.е.н., доцент Наталія МАРИНЕНКО та к.е.н., доцент Наталія КОНСТАНТЮК відвідали Опольську Політехніку (м. Ополє, Польща).

Протягом перебування в Опольській Політехніці викладачі кафедри прочитали лекції для студентів польського вишу та відвідали лекції польських колег з метою обміну досвідом у сфері викладання. Також під час візиту відбулась робоча зустріч з працівниками відділу міжнародних відносин, де було обговорено основні напрями подальшої співпраці між університетами.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/u-ramkah-programy-erasmus-nashi-vykladac...

 

2016 рік

У період з 22 по 26 лютого 2016 року в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+ PROGRAMME STAFF MOBILITY FOR TEACHING  к.е.н., доцент Ірина КРАМАР пройшла стажування в університеті Люблінська Політехніка (м. Люблін, Республіка Польща).

Відповідно до програми стажування, Ірина КРАМАР прочитала лекції англійською мовою для студентів із Іспанії, Туреччини, Нігерії та ін, які навчаються на факультеті менеджменту за програмою академічної мобільності  ERASMUS+, а також для українських та польських студентів.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/u-ramkah-programy-erasmus-ken-doc-kramar...