Питання та відповіді

Питання: Підкажіть, будь-ласка, які умови вступу на спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»?

Відповідь: Умови вступу на спеціальності 076 і 072 визначені МОН України. Детальну інформацію можна отримати за посиланнями:

http://tntu.edu.ua/?p=uk/admission

https://vstup.tntu.edu.ua/speciality/072-finansy-bankivska-sprava.html

https://vstup.tntu.edu.ua/speciality/076-pidpryiemnytstvo-torhivlia.html

 

Питання: Які сертифікати потрібні для навчання за спеціальностями 072 і 076 для вступу на 1 курс бакалаврату?

Відповідь: Для навчання за спеціальностями «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» вам необхідні сертифікати ЗНО з наступних предметів:

1. Українська мова та література (обов’язковий)

2. Математика (на держбюджет/платна форма навчання), Історія України (тільки платна форма навчання)

3. Іноземна мова або Географія (на вибір).

 

Питання: Чи можна вступити на спеціальність 072, 076 на основі диплому молодшого спеціаліста на 3 курс?

Відповідь: Так. Для вступу необхідно сертифікати ЗНО з:

1. Української мови та літератури (обов’язковий)

2. Математика (на держбюджет/платна форма навчання), Історія України (тільки платна форма навчання).

 

Питання: Яка вартість навчання за  спеціальностями 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ?

Відповідь: Інформацію про вартість навчання за всіма формами навчання ви можете знайти за посиланням http://tntu.edu.ua/?p=uk/admission/prices

 

Питання: Які перспективи працевлаштування за вашими спеціальностями на ринку праці?

Відповідь: Усвідомлюючи особливу роль роботодавців у формуванні якісного навчального процесу, кафедра постійно працює над розширенням співпраці з роботодавцями та залученні нових баз для проходження виробничої практики як бакалаврами, так і магістрами. Ми підтримуємо ініціативу проведення регулярних зустрічей з роботодавцям в онлайн-форматі. ТНТУ увійшов у ТОП-50 кращих вишів України на думку роботодавців.

 

Питання: Чи є у нас під час навчання на кафедрі можливість навчатися за кордоном?

Відповідь: Так, адже ТНТУ співпрацює з 93 закордонними закладами вищої освіти 21 країни, з якими укладено угоди про співробітництво в освітній і науковій сфері. За вашим  бажанням ви можете паралельно навчатися в одному із закордонних вузів-партнерів на платній основі та отримати диплом цього вузу.

 

Питання: Які кафедра проводить заходи для студентів, як організовується дозвілля студентів?

Відповідь: Студенти спеціальностей 072 «Фінанси банківська справа та страхування» і 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» щорічно є активними учасниками Міжнародного студентського форуму та різноманітних цікавих тренінгів. Крім того викладачами кафедри організовуються екскурсії на підприємства та фінансові установи, які відповідають профілю підготовки здобувачів вищої освіти.

 

Питання: Чи можу я здобути одну з ваших економічних спеціальностей, якщо у мене вже є диплом з  іншої  спеціальності?

Відповідь: Так, ви можете здобути вищу економічну освіту на бакалавраті, вступивши на 2 курс навчання або ж на магістратурі, на основі диплому бакалавра і здавши ЗНО з іноземної мови та екзамен з фаху.