Матеріали міжнародного студентського наукового форуму

І Міжнародний студентський науковий форум «Креативна економіка очима молоді»

30 - 31 березня 2018 року кафедра економіки та фінансів зібрала молодь міста Тернополя, Тернопільської області та інших міст України на І Міжнародний студентський науковий форум «Креативна економіка очима молоді», мета якого допомогти українській молоді стати творцями кращої економічної та соціальної реальності, об’єднати творчий потенціал та енергію молодих людей навколо ідей поступального розвитку нашої країни.

До розмови були запрошені зарубіжні колеги з університетів Польщі, представники влади, бізнесу, громадськості нашого міста.

Близько 100 учасників жваво обговорювали найсучасніші тенденції розвитку економічного простору як України, так і світу. Більшість з присутніх мала можливість висловити свої думки при написанні наукової роботи та отримати збірник з першою у житті публікацією.

Цікаві доповіді, тренінги, ділові ігри, підготовлені викладачами кафедри економіки та фінансів, створили жвавий інтерес під час заходу, а екскурсія Тернополем та його підземеллями відкрила ще одну можливість до пізнання історії та сьогодення нашого чудового міста.

 

Кафедра економіки та фінансів успішно провела ІI Міжнародний студентський науковий форум «Креативна економіка очима молоді»

4 квітня 2019 року II Міжнародний студентський форум «Креативна економіка очима молоді» проведено! Як і задумувалось: креативно та максимально захоплююче.

Голова програмного комітету — Рогатинський Р.М., проректор з наукової роботи ТНТУ ім. І. Пулюя, д.т.н., професор.

Голова організаційного комітету — Панухник О.В., завідувач кафедри економіки та фінансів ТНТУ ім. І. Пулюя, д.е.н., професор.

Завдяки організаторам — кафедрі економіки та фінансів, гостям та учасникам, форум став унікальною можливістю отримати безліч знань та навичок не лише в процесі підготовки до події, але й безпосередньо на самій зустрічі. Метою заходу організатори поставили допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами кращої економічної та соціальної реальності, показати можливості, приклади та шляхи успішної самореалізації в Україні, об’єднати їх енергію навколо ідей створення креативної економіки через успіх кожного.

Учасниками форуму стало близько 150 осіб, з яких, окрім студентів ТНТУ ім. І. Пулюя, були гості з Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», Галицького коледжу ім. В. Чорновола, Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу, Технічного коледжу ТНТУ, Гусятинського коледжу ТНТУ.

Особливою цінністю Форуму стали гості. Кожен з них — це відома особистість зі своєю історією успіху, величезним життєвим досвідом, яким вони радо ділились із молодим поколінням. Серед запрошених були представники влади, бізнесу, освіти: Леонід Бицюра – заступник міського голови міста Тернополя з питань діяльності виконавчих органів ради; Юрій Дейнека — начальник управління стратегічного розвитку Тернопільської міської ради; Тарас Демкура — Віце-президент з питань регіонального розвитку, керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine; Михайло Гросуляк — власник та ідейний натхненник мережі ресторанів «Самогонна ресторація»; Василь Кобель — керівник Тернопільського відділення ПАТ «Приватбанк»; Володимир Василевський — директор Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області; Руслан Магац — начальник проектного відділу Агенції регіонального розвитку в Тернопільській області; Григорій Химич — директор корпорації «Науковий парк «Інноваційно – інвестиційний кластер Тернопілля»; Михайло Тимошик — директор ТОВ «Маркетингові технології ПБС», депутат Тернопільської обласної ради; Наталія Яцишин — директор агентства «Тернопіль» страхової компанії «ТАС», тренер фінансової гри «Життєвий капітал»; Роман Шерстюк — проректор з економіки та розвитку ТНТУ ім. І. Пулюя; Галина Крамар — Вчений секретар Вченої ради ТНТУ ім. І. Пулюя.

Креативний формат заходу включав у себе не лише виступи та дослідження, учасники випробували на собі всю силу та продуктивність творчого підходу до економіки у тренінгу «Дизайн мислення» (модератори В. Василевський, Р. Магац) та у батлі бізнес-ідей «Досвід VS Завзятість» (модератор Т. Винник, заступник завідувача кафедри економіки та фінансів).

У рамках проведення Форуму конкурсантами було надіслано 32 творчі роботи (Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка; Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ; Полтавська державна аграрна академія; Львівський національний аграрний університет; Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя; ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі»; Технічний коледж ТНТУ, Гусятинський коледж ТНТУ та ін.).

За результатами роботи журі, у конкурсі творчих робіт переможцями першого ступеня стали: Дегтяр Вікторія, курсантка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з роботою «Готовність національної економіки до світових цифрових технологій»; Винник Ірина, студентка ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі» з роботою «Зелена економіка стратегічний пріоритет розвитку для забезпечення національної безпеки держави в найближчі десятиріччя»; Шкільник Ірина, студентка Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу з дослідженням «Цифровізація суспільства: об’єктивна реальність чи вимога часу?».

За підсумками проведення Форуму, завдяки спонсорам нагородами були відзначені переможці різних номінацій.

Всі без винятку присутні отримали сертифікати учасників, смачні призи від ТМ «Молокія», море позитивних вражень і можливість серйозно замислитись над своїм майбутнім.

 

 

 

 

​V Міжнародний студентський форум «Креативна економіка очима молоді».

03 червня 2022 року кафедра економіки та фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (м. Тернопіль) за участі Ради студентського самоврядування Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ) провела V Міжнародний студентський форум «Креативна економіка очима молоді».

Цьогоріч захід пройшов під гаслом «Студентський фронт – твоє навчання», ставлячи за мету допомогти українській молоді у цей непростий час упоратися з викликами, з якими студенти та школярі зіштовхнулися в умовах війни.

Розмова із запрошеними гостями йшла про те, що кожному з нас необхідно робити, як діяти, щоб пришвидшити перемогу України, а набутий в Університеті потенціал реалізувати для побудови нової держави.

Дякуємо всім за участь, активність і задоволення, яке ми отримали від спілкування з Вами!

Усі учасники форуму вже отримали свої сертифікати!

Посилання на форум: https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/vidbuvsya-v-mizhnarodniy-studentskiy-for...