03 червня 2022 року кафедра економіки та фінансів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (м. Тернопіль) за участі Ради студентського самоврядування Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ) провела V Міжнародний студентський форум «Креативна економіка очима молоді».

Цьогоріч захід пройшов під гаслом «Студентський фронт – твоє навчання», ставлячи за мету допомогти українській молоді у цей непростий час упоратися з викликами, з якими студенти та школярі зіштовхнулися в умовах війни.

Розмова із запрошеними гостями йшла про те, що кожному з нас необхідно робити, як діяти, щоб пришвидшити перемогу України, а набутий в Університеті потенціал реалізувати для побудови нової держави.

Дякуємо всім за участь, активність і задоволення, яке ми отримали від спілкування з Вами!

Усі учасники форуму вже отримали свої сертифікати!