21 листопада 2019 р. студенти 1-3 курсу спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Фінанси, банківська справа та страхування»  разом з викладачами кафедри економіки та фінансів Маркович І.Б. і Бажановою Н.В. із навчально-ознайомчою екскурсією відвідали ТОВ «Вінісан», яке займається виробництвом штучних шкір.

Працівники підприємства показали студентам усі етапи виробництва та пояснили, наскільки важлива робота саме економістів, чиї розрахунки лежать в основі ефективного планування.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Indo-European Education Foundation Indo-European Centre TNTU, Ukraine успішно провели 7-8 листопада 2019 року ІІ Міжнародну конференцію «Business Risk in Changing Dynamics of Global Village (BRCDGV 2019)”, до якої активно долучилася Кафедра економіки та фінансів ТНТУ!

Ми – українці, та пишаємося цим!!!

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. У зв’язку з цією подією, студенти груп ПФ-31 та ПФс-32 взяли участь в 19-му Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, повправлявшись в писемності, показали високі результати.
Кафедра економіки та фінансів ТНТУ пишається Вами та бажає нових наукових і творчих здобутків!!!

5 листопада 2019 року студенти Кафедра економіки та фінансів ТНТУ під керівництвом к.е.н., доц. Наталія Тимошик здійснили ознайомчу екскурсію у Верховна Рада України та Музей грошей Національного банку України.
Зокрема, відвідини включали знайомство з приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи Парламенту, висвітлення історії становлення та розвитку українського парламентаризму, законодавчого процесу, сьогодення українського парламенту та архітектурної спадщини Верховної Ради України.

Викладачі кафедри прийняли участь у перших в Україні міжнародних конференціях економічного спрямування з робочою англійською мовою та індексацією матеріалів міжнародною наукометричною базою даних Web of Science.

Колектив кафедри економіки та фінансів вітає доцента Крамар Ірину Юріївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук.

Що може бути кращим, ніж після занять весело провести час у активній та захоплюючій грі пейнтбол зі своїми викладачами?

От і студенти І-IV курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також їхні викладачі (доценти кафедри Маркович І.Б. та Бажанова Н.В.) 15 жовтня перевірили себе на сміливість та вміння бути частиною команди!

Програма навчання та стажування в ЄС для студентів

4 жовтня 2019 р. студенти груп ПФ-31, ПФс-32 та працівники кафедри економіки та фінансів Маркович І.Б., Бажанова Н.В. і Малинич Г.М.  із навчально-ознайомчою екскурсією відвідали Видавництво «Підручники і посібники», під час якої мали змогу побачити усі етапи створення книжки, ознайомитися з особливостями функціонування підприємства як бізнес-структури та торговельної локації.

Сторінки