Заходи, конференції, форуми

2023 рік

01 лютого 2023 року відбулося міжнародне онлайн-змагання EURO INNO CUP 2023 – симуляційна бізнес-гра “Discover, Innovation, Growth”, розроблена французьким професором європейської бізнес-школи Жан-Клодом ЛАРЕШ.

На запрошення професора Александра Капатіни з Університету Дунареа де Йос м. Галац (Румунія), з яким кафедра економіки та фінансів розвиває активну співпрацю, команду з України під керівництвом проф. Ірина КРАМАР представляли студенти саме нашої кафедри - Ольга ВІЦЕНТА (ППм-51), Назар ДЕМ'ЯНЧИК (ПП-11) і Дем'ян ЯКИМІВ (ПП-11).

МИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ!!!!!

Це було надзвичайно цікаво й пізнавально! Нові знання та навички у сфері ведення бізнесу!

Пишаємося нашими студентами, які проявили справжню командну роботу, професіоналізм, ініціативність та легкість Задоволення з Вами працювати!!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid021yTTDAGxJxh4knjaq4XDM...

 

 

2022 рік

28 квітня 2022 року на запрошення керівника відділу міжнародного співробітництва університету прикладних наук в м. Ниса (Польща) Анни ОПАЛКИ, студенти кафедри економіки та фінансів під керівництвом проф. Ірини КРАМАР  взяли участь у дебатах на тему «Молодь ХХІ ст. Загрози та виклики цифрових медіа».

У дебатах взяли участь понад 70 учасників, серед яких і студенти кафедри економіки та фінансів: Олександр ГЛАДУН (ст. гр. ПП-11), Юлія СТЕЛЬМАЩУК (ст. гр. ПФ-11), Олександр ГУРЗЕЛЬ (ст. гр. ПП-21), Вікторія КОРНІЙЧУК (ст. гр. ПП-21), Юлія ПРОВАЛЬНА (ст. гр. ПФ-31), Юлія ВАСИЛЮК (ст. гр. ПФмз-51), Анастасія ПОЦІЛУЙКО (ст. гр. ППм-51).

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/naukovci-ta-studenti-kafedri-ekonomiki-t...

 

У рамках реалізації проєкту ЄС Еразмус+ (модуль Жана Моне) «Міждисциплінарний підхід до дослідження управління відходами: впровадження практики ЄС» (621029-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) проф. Ірина КРАМАР, проф. Наталія МАРИНЕНКО і проф. Тетяна ВІТЕНЬКО взяли участь у 2 міжнародній віртуальній конференції «Інновації в менеджменті та інформаційних технологіях» (ІСІМІТ – 22), що відбулася 25-26 лютого 2022 року в м. Пуне, Індія.

Конференція проведена Міжнародним інститутом менеджменту. Виконавці проєкту опублікували статтю на тему: «Здійснення підприємницької діяльності, зберігаючи баланс між економічними, соціальними та екологічними викликами сталого розвитку: реалії ЄС та їхнє застосування в Україні».

https://iawms.tntu.edu.ua/en/uchast-u-2-mizhnarodnij-virtualnij-konferen...

 

2020 рік

24 листопада 2020 року у партнерському Університеті прикладних наук в м. Ниса Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie відбулася ІІI Міжнародна конференція BRCDGV-2020 Business Risk in Changing Dynamics of Global Village "Risk in Global Communication".

Незважаючи на світову пандемію, поважна подія зібрала широке коло науковців з Польщі, України, Індії, Румунії та інших країн світу. Багато викладачів кафедри економіки та фінансів ТНТУ також долучилися до участі та представили свої наукові доробки. Відбулися цікаві виступи науковців та професійні дискусії учасників.

Бажаємо нашим партнерам Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie подальших успіхів і впровадження найкращого міжнародного досвіду в розвиток питань з «Business Risk in Changing Dynamics of Global Villages».

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/vidbulasya-iii-mizhnarodna-konferenciya-...

 

2019 рік

8 листопада 2019 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулося офіційне відкриття Індо-Європейського Центру як представництва Індо-Європейської Освітньої Фундації (Польща).

Індо-Європейський Центр в ТНТУ було створено в рамках підписання Угоди про співпрацю між нашим університетом та Індо-Європейською Освітньою Фундацією у 2019 році.

Директором Центру призначено Ірину КРАМАР.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/vidkryttya-indo-yevropeyskogo-centru

 

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Indo-European Education Foundation Indo-European Centre TNTU, Ukraine успішно провели 7-8 листопада 2019 року ІІ Міжнародну конференцію «Business Risk in Changing Dynamics of Global Village (BRCDGV 2019)”, до якої активно долучилася Кафедра економіки та фінансів ТНТУ!

Міжнародна конференція BRCDGV 2019 стала майданчиком для обговорення проблем та перспектив інтеграції України у світове економічне співтовариство, розвитку співробітництва між Україною, Індією, Польщею та іншими країнами у діловій, освітній та науковій сферах. Конференція змогла об’єднати представників влади, бізнесу, освітньої та наукової сфер, а їхні виступи були присвячені актуальним векторам розвитку економіки України через налагодження співпраці бізнесу, влади, освіти та науки.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/ii-mizhnarodna-konferenciya-business-ris...

 

Викладачі кафедри прийняли участь у перших в Україні міжнародних конференціях економічного спрямування з робочою англійською мовою та індексацією матеріалів міжнародною наукометричною базою даних Web of Science.

Учасником SMTESM 2019  (2019 6th International Conference on Strategies, Models and Technologies of Economic Systems Management – Khmelnytskyi, Ukraine, October 4-6, 2019), що проходила на базі Хмельницького національного університету, стала завідувач кафедри економіки та фінансів, д.е.н., проф. Олена ПАНУХНИК у складі авторського колективу з публікацією «Scientific-methodical foundations of estimation of territorial communities’ endogenous capacity in Ukraine in conditions of decentralization».

На наступній міжнародній конференції MDSMES-2019 (2019 7th International Conference on Modeling, Development and Strategic Management of Economic System – Ivano-Frankivsk, Ukraine, October 24-25, 2019), організатором якої виступив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, було представлено результати досліджень двох авторських колективів, у складі яких представники нашого університету:

«Development of regional economic systems under the impact of financial decentralization: display, challenges and new opportunities» (д.е.н., проф. Олена ПАНУХНИК, ст. викладач кафедри радіотехнічних систем Григорій ХИМИЧ);

«Development of Model for Assessing the Level of Multipurpose Water Use and Protection by Economic-Mathematical Modeling» (д.т.н., проф., проректор з наукової роботи ТНТУ Роман РОГАТИНСЬКИЙ, к.е.н., доцент кафедри економічної кібернетики Наталія ГАРМАТІЙ, д.е.н., професор кафедри економіки та фінансів Наталія МАРИНЕНКО)

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/vykladachi-kafedry-pryynyaly-uchast-u-pe...

 

19 березня 2019 року к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів Ірина МАРКОВИЧ взяла участь у тренінгу для представників університетів та викладачів на тему «Методи інноваційного навчання у вищій освіті».  

Захід проводився мережею академічних бізнес-інкубаторів YEP спільно з МОН України та університетом Тарту (Естонія) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії. 

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/trening-metodi-innovaciynogo-navchannya-...

 

З 04 по 09 березня 2019 року доцент кафедри економіки та фінасів Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, керівник напрямку індо-європейського співробітництва, Ірина КРАМАР у складі Європейської делегації відвідала Індію з робочою поїздкою.

Європейську делегацію очолював Прадіп КУМАР, президент Індо-Європейської Освітньої Фундації (ІЄОФ), Польща. Членами делегації були: Рената ЖУКОВСЬКА, генеральний директор Індо-Європейської Освітньої Фундації, Польща; Екатеріна-Даніела ЗЕКА, директор Європейського центру документації та аналізу менеджменту / маркетингу в промисловості, Університет “Dunarea de Jos”, Галац, Румунія; Сільвіус СТАНЧУ, директор департаменту трансферу та навчання технологій, університет "Dunarea de Jos" Галац, Румунія; Анна ОПАЛКА, керівник відділу зовнішніх зв'язків та міжнародного співробітництва при Університеті прикладних наук, Ниса, Польща, координатор ІЄОФ.

Робочий візит до Індії був спрямований на представлення освітнього й дослідницького потенціалу університету та визначення можливих напрямів подальшої співпраці між двома країнами.

У ході візиту Ірина КРАМАР взяла активну участь у заходах, спрямованих на налагодження зв’язків та можливостей співпраці між Україною та Індією.

https://tntu.edu.ua/?p=uk/news/3673

 

2018 рік

 

5 вересня 2018 року в університеті з офіційним візитом перебували Президент Індоєвропейської освітньої фундації доктор Прадіп КУМАР та виконавчий директор цієї організації Рената ЖУКОВСЬКА.
Окрім підписання Меморандуму про взаєморозуміння з метою розвитку освітнього та наукового співробітництва між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Індоєвропейською освітньою фундацією (IEEF), відбулася цікава зустріч зі студентами та викладачами.
Під час дискусії гостей із працівниками кафедри економіки та фінансів виявлено можливості та перспективи майбутньої академічної та наукової співпраці.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/oficiynyy-vizyt-prezydenta-indoyevropeys...

 

2016 рік

У період з 03 по 05 червня 2016 року делегація ТНТУ ім. Івана Пулюя у складі проректора з міжнародного співробітництва д.е.н., проф. Тетяни ВІТЕНЬКО та науковців кафедри економіки та фінансів: заступника зав. кафедри к.е.н., доц. Світлани ХРУПОВИЧ, к.е.н., ас. Наталії БАЖАНОВОЇ, к.е.н., доц. Ірини МАРКОВИЧ, а також представників Тернопільської міської ради, переможців різноманітних конкурсів і номінацій серед шкільної та студентської молоді (ЗОШ № 16 м. Тернополя, Галицького коледжу ім. В. Чорновола), запрошених керівників бізнес-структур нашого міста, владних інституцій, громадських організацій взяли участь у круглому столі «ЛИТВА-УКРАЇНА: кроки назустріч у спільне європейське майбутнє» в контексті святкування Днів міста Таураге (Литовська Республіка).

У контексті проведення круглого столу були обговорені питання забезпечення конструктивної співпраці органів влади, підприємницьких структур, закладів освіти та громадськості щодо налагодження ефективного міжнародного партнерства. Під час проведення даного заходу учасники отримали досвід формування та використання механізмів стійкої взаємовигідної співпраці задля розвитку соціально відповідального суспільства як в Литві, так і в Україні.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/tntu-im-ipulyuya-razom-z-ternopilskoyu-m...

 

З 20 по 24 квітня 2016 року студентка групи ПФм-41 спеціальності 8.03050801 «Фінанси і кредит» факультету економіки та менеджменту Валентина КОЛОСІВСЬКА (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів Тетяна ВИННИК) взяла участь у міжнародній студентській конференції «Сталий розвиток громади», яка відбулася в м. Ратнєкі (Латвія). Організатор конференції – Балтійська програма університетів.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/studentka-fem-vzyala-uchast-u-konferenci...

 

9 – 20 травня 2016 року Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2016» зібрав на теренах області велику кількість іноземних гостей.

Серед запрошених у м. Тернополі перебувала чисельна делегація Литовської Республіки, яка представляла самоуправління Таурагського району, що тісно співпрацює як з Тернопільською міською радою, так і з ТНТУ ім. І.Пулюя в рамках підписаних Угод про співпрацю та в контексті реалізації спільного литовсько-українського проекту «ЛИТВА-УКРАЇНА: кроки назустріч у спільне європейське майбутнє».

20 травня в університеті відбулася розширена зустріч представників всіх зацікавлених сторін.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/tntu-im-ipulyuya-razom-z-ternopilskoyu-m...

 

16 – 21 січня 2016 року м.Таураге (Литовська Республіка) відвідала делегація кафедри економіки та фінансів університету в складі д.е.н., проф. Олени ПАНУХНИК та к.е.н., асистента Наталії БАЖАНОВОЇ. Дана поїздка відбулася на запрошення мерії та Асоціації підприємців (TAVA) м. Таураге.

Делегація ТНТУ ім. Івана Пулюя прибула з проектною пропозицією, відповідно до якої розглядалась можливість проведення 3-5 червня 2016 р. у м. Таураге спільного україно-литовського круглого столу «ЛИТВА-УКРАЇНА: кроки назустріч у спільне європейське майбутнє» в контексті заходів, приурочених Дню міста Таураге.

Мета проведення круглого столу – поєднання інтересів органів влади, підприємницьких структур, закладів освіти та громадськості у процесах налагодження ефективного міжнародного партнерства.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/v-konteksti-ukrayinsko-litovskoyi-spivpraci

 

2015 рік

 

Викладачі ТНТУ взяли участь в інформаційних днях програми Європейського Союзу Еразмус+ у сфері вищої освіти, які відбулися 19-20 листопада 2015 року у Київському національному торговельно-економічному університеті та Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/vykladachi-tntu-im-i-pulyuya-vzyaly-ucha...

 

15 – 17 жовтня 2015 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні особливості формування і управління інноваційним потенціалом регіонального розвитку туризму та рекреації із залученням молодіжного ресурсу», організаторами якої виступили Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, Національний заповідник «Замки Тернопілля» та інші установи.

Особливістю даного заходу було його проведення безпосередньо у найвизначніших історичних пам’ятках Тернопільської області — Вишнівецькому палаці (смт. Вишнівець) та Збаразькому замку (м. Збараж), а також у місті Тернополі.

Близько 100 учасників із різних міст України прийняло участь у цьому поважному зібранні. Проблематика конференції зацікавила як науковців, так і представників органів державного управління і місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості. Не залишилися осторонь наші закордонні колеги з Польщі, Литви, Грузії.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferenc...

 

15 – 16 червня 2015 року завідувач кафедри економіки та фінансів професор Олена ПАНУХНИК та доцент кафедри економіки та фінансів Наталія КОНСТАНТЮК прийняли участь у роботі міжнародної конференції «Управління регіональним та локальним розвитком: детермінанти розвитку на 2014-2010 роки» («Management of regional and local development: determinants of development in the programming 2014-2020»). Даний захід відбувався в Опольській політехніці (Республіка Польща) та зібрав відомих учених, дослідників, представників органів влади не лише з Польщі, а й Німеччини, Італії, України та Шотландії.

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/naukovci-tntu-pryynyaly-uchast-u-roboti-...

 

2014 рік

У період з 20 по 23 вересня 2014 року делегація м. Тернополя, яка об’єднала науковців ТНТУ у складі Тетяни Вітенько, д.т.н., проф., проректора з міжнародного співробітництва; Олега ПОКОТИЛА, д.б.н., проф., зав. кафедри харчової біотехнології і хімії; Олени ПАНУХНИК, д.е.н., доц., зав. кафедри економіки та фінансів та представників органів місцевого самоврядування, зокрема, Володимира КАШИЦЬКОГО, заступника начальника управління стратегічного розвитку міста – начальника відділу міжнародного співробітництва і туризму міської ради м. Тернополя, відвідала Республіку Польща.

Метою візиту було розширення можливостей співпраці університету та міста не лише з польськими ВНЗ, а й налагодження зв’язків для майбутніх усталених контактів з підприємствами, оскільки пріоритетним напрямом розвитку нашого університету на сучасному етапі реформування вищої освіти є перехід від системи отримання лише знань до компетентнісного підходу, коли студенти здобувають знання, вміння, навички та фахову практику, а викладачі – можливість пройти закордонне стажування не лише академічного спрямування, а й безпосередньо на виробництві. 

https://kaf-ef.tntu.edu.ua/news/naukovci-tntu-vidvidaly-polshchu