24 листопада 2020 року у партнерському Університеті прикладних наук в м. Ниса Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie відбулася ІІI Міжнародна конференція BRCDGV-2020 Business Risk in Changing Dynamics of Global Village "Risk in Global Communication".

Незважаючи на світову пандемію, поважна подія зібрала широке коло науковців з Польщі, України, Індії, Румунії та інших країн світу. Багато викладачів кафедри економіки та фінансів ТНТУ також долучилися до участі та представили свої наукові доробки. Відбулися цікаві виступи науковців та професійні дискусії учасників.

Бажаємо нашим партнерам Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie подальших успіхів і впровадження найкращого міжнародного досвіду в розвиток питань з «Business Risk in Changing Dynamics of Global Villages».