Академічна мобільність (студенти)

У лютому-липні 2018 року пройшли семестрове навчання в рамках академічної мобільності студентів за програмою Еразмус+(компонента КА1) студент групи ПФс-32 Фармега Юрій та студентка групи ПП-32 Рудюк Ірина, а у лютому 2020 року навчання за цією ж програмою розпочав студент групи ПФс-32 Одайський Олександр (Університет прикладних наук в Нисі, Республіка Польща).

У вересні 2018 - лютому 2019 рр. студентки групи ПФ-41 Баран Діана та Жибак Ольга протягом одного семестру навчалися за програмою академічної мобільності в Університеті «Люблінська Політехніка», Республіка Польща.

У лютому-липні 2019 року в рамках академічної мобільності студентів за програмою Еразмус+(компонента КА1) студентка групи ПФ-32 Покришка Лілія навчалася в Університеті Валенсії (м. Валенсія, Іспанія).

В рамках академічної мобільності студентів за програмою Еразмус+(компонента КА1) у весняному семестрі 2020-2021 н.р. студент групи ПФс-31 Бурка Олександр навчався в Університеті прикладних наук в Нисі (м. Ниса, Польща).

В рамках академічної мобільності студентів за програмою Еразмус+(компонента КА1) в осінньому семестрі 2021-2022 н.р. студентка групи ПФ-31 Провальна Юлія навчалася в Університеті прикладних наук м. Шмалькальден (Німеччина); у весняному семестрі навчається у даному ЗВО за програмою академічної мобільності.

Студенти кафедри також мають можливість проходити виробничу практику на підприємствах інших держав (наприклад, Республік Польщі та Литви) згідно укладених ТНТУ договорів про співпрацю.