У кінці січня 2019 року студентка 3 курсу спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" Покришка Ліля  розпочала своє семестрове навчання в Університеті міста Валенсія (Іспанія). Навчання у закордонних вишах стало вже нашою доброю традицією.

Якщо Ти маєш величезне бажання навчатися в одному з Європейських університетів, то ТНТУ ім. І.Пулюя надає Тобі цю можливість абсолютно БЕЗКОШТОВНО!!!!

Минулого року цією можливістю скористалося четверо наших студентів, двоє студентів навчалося у весняному семестрі в Університеті прикладних наук в м. Ниса (Польща) - Юрій Фармега та Ірина Рудюк і ще двоє студентів (Жибак Оля та Баран Діана) завершують своє семестрове навчання в Люблінській Політехніці (Польща).

Участь у академічній мобільності можуть взяти студенти 2, 3, 5 курсів та аспіранти, відповідно до підписаних двосторонніх угод в рамках програми Erasmus+.