В рамках програми академічної мобільності ERASMUS+ PROGRAMME 2015 – 2016 STAFF MOBILITY FOR TEACHING  у період з 22.02.2016 р. по 26.02.2016 р. доцент Крамар Ірина Юріївна пройшла стажування в університеті Люблінська Політехніка, м. Люблін, Польща.

Відповідно до програми стажування, Ірина Крамар прочитала лекції англійською мовою для студентів із Іспанії, Туреччини, Нігерії та ін, які навчаються на факультеті менеджменту за програмою академічної мобільності  ERASMUS+, а також для українських та польських студентів.

Стажування дало можливість ознайомитися із основними аспектами діяльності міжнародного центру Люблінської Політехніки, особливостями студентського самоврядування іноземних студентів, документообігу та виховної роботи в університеті.

Новий досвід та практика викладання у вищому навчальному закладі закордоном, здобуті під час проходження стажування, дозволять втілювати нові методи у процесі навчанні студентів в ТНТУ,  також сприятимуть розвитку міжнародної співпраці.

Associate professor Iryna Kramar conducted the internship at Lublin University of Technology, Lublin, Poland, in the framework of mobility activity under ERASMUS+ PROGRAMME 2015 – 2016 STAFF MOBILITY FOR TEACHING from 22.02.2016 till 26.02.2016.

According to the programme Iryna Kramar gave lectures in English to those students from Spain, Turkey, Nigeria etc, who study at the Faculty of Management under the Erasmus+ for students programme and also to Ukrainian and Polish students.

The internship also gave the possibility to get familiar with the work of the  international office of the Lublin University of Technology, in such areas as: aspects of students unions activities, documentation and extra-curricular affairs of international students.

New experience and new practices in teaching at higher educational institution abroad gained during the internship, will allow to apply new methods in the educational process in TNTU, and also will help to develop international cooperation.