Викладачі кафедри економіки та фінансів, к.е.н., доцент Мариненко Н. Ю. та к.е.н., доцент Константюк Н. І. у період з 16.01.2017р. по 20.01.2017р. відвідали Опольську Політехніку (м. Ополє, Польща). Візит відбувся у рамках програми Erasmus+ (академічна мобільність). Протягом перебування в Опольській Політехніці викладачі кафедри прочитали лекції для студентів польського вишу та відвідали лекції польських колег з метою обміну досвідом у сфері викладання. Даний візит є продовженням налагодженої співпраці між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Опольською Політехнікою. Також під час візиту відбулась робоча зустріч з працівниками відділу міжнародних відносин, де було обговорено основні напрями подальшої співпраці між університетами. Зустріч з деканом факультету економіки та менеджменту дозволила закласти основи для навчання студентів кафедри економіки та фінансів за програмою подвійних дипломів.