Важливість зустрічей з нашими випускниками важко переоцінити!

25 вересня відбулася зустріч завідувачки кафедри економіки та фінансів Олени ПАНУХНИК із випускниками, в результаті якої ми отримали багато корисної інформації щодо можливостей удосконалення навчального процесу та освітніх програм кафедри. Такі зустрічі дозволяють розуміти актуальні потреби ринку праці та вдосконалювати навчальні курси для студентів.

Випускники – це наше натхнення і водночас джерело важливої інформації про те, що варто змінювати та покращувати у підготовці майбутніх фахівців. Пишаємося, що незважаючи на свій молодий вік, випускники кафедри ЕФ сьогодні - це досвідчені фахівці, ветерани війни і просто чудові люди. Дякуємо всім, хто приєднався до зустрічі, і сподіваємося на подальшу співпрацю!