Сьогодні, 29.11.23 студенти кафедри економіки та фінансів в межах вивчення дисципліни «Податкова система» зустрілися із Вікторією РОМАНОВОЮ та Анною МІЩЕНКО, які представляють компанію «Baker Tilly»!

«Baker Tilly» – українська компанія, що надає послуги в сфері аудиту, бізнес-консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку; одна з лідерів на національному ринку; незалежний член міжнародної мережі «Baker Tilly International».

Компанія веде діяльність на українському ринку з квітня 1999 року відповідно до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», прийнятих Стандартів аудиту та етики Міжнародної федерації бухгалтерів.

Студенти дізналися про:

історію розвитку компанії;

напрямки діяльності (аудиторські послуги; корпоративні послуги; бізнес-моделювання та оцінка; податкові послуги; послуги з аутсорсингу бухгалтерського обліку та бізнес-процесів; навчання співробітників та клієнтів компанії);

ключових клієнтів та роботу з ними;

можливості побудови кар’єри в компанії для студентів

Дякуємо за цікавий захід та запрошення наших студентів на роботу у престижній та перспективній компанії!