Чекаємо на студентів Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу та інших навчальних закладів у ТНТУ!

22.02.2023 року доцент кафедри економіки та фінансів Сергій РАДИНСЬКИЙ зустрівся із студентами Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу.

Неабиякий інтерес викликала інформація щодо можливостей подальшого навчання у ТНТУ, адже молодий та професійний викладацький колектив кафедри економіки та фінансів, навчання за кордоном та подальше отримання подвійних дипломів, набуття тих навичок, які сприятимуть подальшому працевлаштуванню, – це саме те, на що очікують наші вступники, а ми можемо гарантувати.

Крім того, на студентів чекають спортивні та розважальні заходи в Університеті, відвідування сучасного басейну , різноманітні екскурсії, та інші цікаві заходи, які наповнять Ваше студентське життя!

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя та Кафедра економіки та фінансів ТНТУ забезпечать Вам корисне навчання та цікаве дозвілля!