В університеті акредитовано освітню програму другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Відповідне рішення ухвалило Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Вітаємо гаранта ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Мариненко Наталію Юріївну та колектив кафедри економіки та фінансів ТНТУ із акредитування освітньої програми!!!

Наш університет і кафедра економіки та фінансів — це команда фахівців, які роблять значний внесок у розвиток навчального закладу. Дякуємо за командну роботу, якісну підготовку акредитаційних матеріалів, особистий вклад у розвиток освітніх програм — завдяки спільним зусиллям ми рухаємось у майбутнє!!!