08.11.23 на заняття студентів кафедри економіки та фінансів завітав фінансового експерт, заступник начальника відділення №1 у м.Тернопіль Банку Львів, Анатолій Гладиш.

Зустріч була надзвичайно цікавою та плідною, адже здобувачі освіти мали можливість дізнатися багато корисної інформації про перспективи розвитку в галузі банківської справи.

Анатолій Гладиш розкрив можливості участі в Школі Банкірів, де студенти мають унікальну можливість здобути глибокі знання та практичний досвід у банківській сфері. Також обговорювалися можливості стажування та практики в Банку Львів, що є важливим етапом у побудові успішної кар'єри.

Ми вдячні гостю за відкритість та готовність поділитися своїм досвідом з молоддю. Сподіваємося, що ця зустріч стала для студентівкорисною та надихнула на нові досягнення у сфері фінансів та банківської діяльності.

Нехай кожен з вас знайде свій шлях до успіху та професійного зростання!