06.11.2023 к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів Ірина МАРКОВИЧ взяла участь у роботі Українського форуму якості освіти (UQAF – 2023, Ukrainian Quality Assurance Forum), організованого Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Під час Форуму були проведені:

панельні дискусії з проблем внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Україні, запровадження постакредитаційного моніторингу, актуальних питань забезпечення академічної доброчесності;

презентація кращих практик функціонування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в українських закладах вищої освіти.

Серед спікерів Форуму:

- Андрій БУТЕНКО – Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

- Ольга БУДНИК - уповноважений Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту

- Михайло ВИННИЦЬКИЙ – заступник Міністра освіти і науки України

- Лілія ГРИНЕВИЧ – Перший проректор Київського університету імені Бориса Грінченка, Міністр освіти і науки України (2016-2019 рр.)

- Тарас ФІНІКОВ - Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, заступник Міністра освіти і науки України (2009-2010 рр.) та багато інших експертів у сфері вищої освіти.

Щиро дякуємо усім учасникам Форуму за плідні дискусії та орієнтири для підвищення якості роботи університетів!