26 жовтня 2023 р., в рамках вивчення дисципліни «Обґрунтування господарських рішень та оцінювання ризиків» доцент кафедри економіки та фінансів Надія ЗАРІЧНА провела практико-орієнтоване заняття на тему «Використання інтерактивної методики подолання ризиків 5 WHY у підприємництві». Практичним досвідом застосування цієї методики у роботі підприємства ділився представник компанії ТОВ «Т.Д.К.» Пасєка Віктор.

ТОВ «Т.Д.К.» - один із лідерів на ринку виробництва пакувальної продукції України. Студенти, по відео, мали змогу ознайомитися з роботою підприємства, високотехнологічними верстатами для флексодруку, ламінаційними машинами, побачити склади з сировиною та вже з готовою пакувальною продукцією для провідних підприємств України, а саме «Молокія», «Три ведмеді», «Сarlsberg», «Опілля», заводу «Екор», «Конті» (український кондитер) та багато ін. Студенти мали можливість ознайомитися з реальними прикладами кризових ситуацій в роботі компанії та заслухали шляхи їх подолання.