6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цей день є чудовою нагодою нагадати, наскільки важливо зберігати в безпеці свої особисті дані та фінанси у світі сучасних технологій.

З цієї нагоди на урок фінансової грамотності «Шахрайські схеми» до нас завітали старшокласники ТЗОШ 4 (вчитель Галина Рилова, зав. бібліотекою Оксана Ясьончик),

спікер Наталія Тимошик - просвітянка, викладач Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. Діти дізналися про важливість дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в інтернеті та протидію шахрайства.

Дякуємо п.Наталії за цікаву інформацію, яка була корисною всім присутнім. До наступних цікавих зустрічей