30 вересня–1 жовтня 2019 року вперше в Тернополі, з-поміж інших міст України, проходитиме «ЕКОНОМІЧНИЙ ЕКСПРЕС»: регіональні дні фінансової обізнаності Національного банку України – низка освітніх заходів, мета яких заохотити громадян приділяти більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати насамперед молодь (школярів та студентів) до ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень.

Проект покликаний поінформувати «з перших вуст» представників бізнес-середовища про останні рішення регулятора, що стосуються життя бізнесу.

Крім того, ініціатива надає найсучасніші економічні знання від експертів Національного банку України і партнерських організацій студентам та викладачам українських університетів, а також представникам ЗМІ та блогерам.

У понеділок, 30 вересня 2019 року, запрошуємо на відкриті лекції члена ради НБУ, доктора економічних наук, професора Тернопільського національного економічного університету Віктора Валерійовича Козюка:

Тема лекції для викладачів: «Пов’язане кредитування: наслідки інституціональних недосконалостей банківської системи» (Готель «Avalon Palace», Нижній зал, 14.00-15.00).

Тема лекції для студентів: «Нагромадження валютних резервів» (Готель «Avalon Palace», Велика конференц-зала, 15.00-16.00).

Реєстрація за посиланням: https://events.bank.gov.ua/nbuexpress/.