19 березня студенти спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», разом з викладачами:к.е.н., доц.Тимошик Н.С.,к.е.н., ст.викл. Подвірною Т.В., к.е.н., доц.Химич І. Г., мали можливість відвідатиодне з сучасних підприємствміста – ТОВ «МОДА-ТЕКС».

Під час екскурсії студенти довідалися про основну стратегію ведення діяльності фабрики «МОДА-ТЕКС» та яким чином здійснюється технологія виробництва.

Крім цього, побували безпосередню в швейному цеху та наочно ознайомилисяз особливостями виробничо-технологічного процесу виготовлення одягу.

Також, дізналися про: умови праці персоналу, особливості нарахування заробітної плати працівникам, можливості працевлаштування, специфіку норм виробітку продукціїта ще багато цікавої фінансово-економічної інформації в межах власних спеціальностей.

Щиро вдячні керівництву та працівникам фабрики «МОДА-ТЕКС» за гостинну зустріч!