Знову студенти кафедри економіки та фінансів

відвідали потужне підприємство!

21 листопада 2019 р. студенти спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з викладачами кафедри економіки та фінансів

Iryna Markovych

і Бажановою Н.В.

Natalia Natalia

із навчально-ознайомчою екскурсією відвідали ТОВ «Вінісан», яке займається виробництвом штучних шкір.

Працівники підприємства показали студентам усі етапи виробництва та пояснили, наскільки важлива робота саме економістів, чиї розрахунки лежать в основі ефективного планування.

Екскурсії такого характеру допомагають студентам сформувати навички ведення бізнесу, поєднавши теоретичні знання із практичним досвідом працюючих підприємств.

Результатом екскурсії стали попередні домовленості про можливість проходження практик та стажувань на одному з найбільших заводів галузі.