14 травня в рамках екскурсійного заходу студенти першого курсу кафедри економіки та фінансів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з кураторами – к.е.н., доц. Химич І.Г. та к.е.н., доц. Крамар І.Ю., відвідали Управління патрульної поліції в м. Тернополі.

У ході екскурсії, яку проводили інспектори Ігор Івасів та Олеся М’ялковська, студенти дізналися правила прийому, специфіку навчання та службу в поліції, цікаві факти про особливості професії патрульних, наочно ознайомилися із різноманітними спецзасобами, що використовуються в професійній діяльності працівників поліції. Екскурсія була надзвичайно цікавою та інформативною для студентів.

Висловлюємо щиру подяку інспекторам патрульної поліції в сприянні проведення екскурсії.