Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

Indo-European Education Foundation

Indo-European Centre TNTU, Ukraine

успішно провели 7-8 листопада 2019 року ІІ Міжнародну конференцію «Business Risk in Changing Dynamics of Global Village (BRCDGV 2019)”, до якої активно долучилася

Кафедра економіки та фінансів ТНТУ

!

Міжнародна конференція BRCDGV 2019 стала майданчиком для обговорення проблем та перспектив інтеграції України у світове економічне співтовариство, розвитку співробітництва між Україною, Індією, Польщею та іншими країнами у діловій, освітній та науковій сферах. Конференція змогла об’єднати представників влади, бізнесу, освітньої та наукової сфер, а їхні виступи були присвячені актуальним векторам розвитку економіки України через налагодження співпраці бізнесу, влади, освіти та науки.

Захід відбувся завдяки великій підтримці спонсорів та партнерів. Особлива подяка Генеральному спонсору ПАП

Агропродсервіс

, зокрема Генеральному директору Барану Андрію Степановичу та начальнику фінансово-економічного відділу Букай Анатолій Анатолійович. Головними партнерами проведення конференції BRCDGV 2019 стали

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

, Poland;

Patna University

, India;

Savitribai Phule Pune University-University of Pune

, India;

Universitatea "Dunarea de Jos" din Galati

, Romania;

Advanced Business Solutions

Institute, Poland;

Тернопільська обласна державна адміністрація

, Тернопільська обласна рада,

Тернопільська міська рада

, Компанія

Agatastal

Центр Оперативної Поліграфії

ТРЦ "Подоляни"

, Благодійний фонд "Подоляни",

РА "Маркетингові технології ПБС"

, The Warsaw Voice; Ivan Puluj Media.

Впевнено крокуємо у майбутнє, з новими цілями та планами на перспективну співпрацю!