Кафедра ЕФ продовжує впроваджувати елементи дуальної освіти у навчальний процес, залучаючи до проведення аудиторних занять професіоналів-практиків та експертів галузі.

27 березня 2024 року до аудиторних занять з дисципліни «Зовнішньоекономічна діяльність підприємства» було залучено співвласника ТОВ «ОСП Корпорація Ватра», члена Західноукраїнського бізнес-клубу, члена експертної ради роботодавців кафедри економіки та фінансів за спеціальністю «Підприємництво та торгівля» Василя ПОТЮКА.

Здобувачі першого рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мали нагоду дізнатися про сучасні вимоги до фахівця у сфері ЗЕД, де однією з ключових є знання іноземної мови; засади здійснення зовнішньоекономічної діяльності вітчизняними підприємствами; специфіку укладання зовнішньоторговельних контрактів; роль участі у міжнародних виставкових заходах для пошуку потенційних партнерів; особливості організації співпраці та подальшого ведення бізнесу з європейськими партнерами (Німеччина, Іспанія, Чехія, Республіка Польща, Австрія, Норвегія) та Китаєм. Окрім того, Василь ПОТЮК поділився досвідом участі у роботі Західноукраїнського бізнес-клубу, вказавши на необхідності побудови ефективних соціальних контактів, значення нетворкінгу для професійного та особистісного розвитку.

Щиро дякуємо Василю ПОТЮКУ за можливість отримати корисні знання та досвід!