Кафедра економіки та фінансів активно співпрацює із експертними радами роботодавців!

Вже не один рік Головою експертної ради кафедри економіки та фінансів ТНТУ по спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є наш хороший друг та надійний партнер  - к.е.н., віце-президент Національного комітету Міжнародної торгової палати «ІСС UKRAINE» Тарас ДЕМКУРА !
Від нього ми дізнаємося про сучасні тренди на ринку праці, вимоги до людини, яка хоче досягти вершин у бізнесі, отримуємо пропозиції щодо вдосконалення освітніх програм, оскільки він сам є успішним підприємцем із багаторічним досвідом.
Ці мотивуючі зустрічі є надзвичайно цінними для студентів, за що ми щиро вдячні.
Цьогоріч ми розширили нашу співпрацю і на наукову сферу!
Тарас ДЕМКУРА (Demkura Taras) та Ірина МАРКОВИЧ (Iryna Markovych, к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів) розпочали роботу над циклом наукових досліджень  щодо можливостей практичного застосування елементів поведінкової економіки, яка викладається на кафедрі економіки та фінансів окремим курсом, у найважливіших сферах життя - особистісному розвитку та відносинах, збереженні довкілля та покращення стану здоров’я, бізнесі, фінансах, реалізації соціальних проектів і т.д.
Надзвичайно раді продовженню співпраці освіти та бізнесу, адже саме таким шляхом ми вдосконалюємося разом!