18 червня 2019 року студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» успішно склали екзамен з фаху, який приймала екзаменаційна комісія № 57 у складі: голови ЕК– директора тернопільського агентства ПрАТ «СК «ТАС», к.е.н. Яцишин Н.З., декана ФЕМ, к.е.н., доц. Ціх Г.В., завідувача каф. ЕФ, д.е.н., проф. Панухник О.В.,к.е.н., ст. викл. Крупки А.Я.,к.е.н., доц. Радинського С.В.,к.е.н., доц. Химич І.Г., секретаря ЕК к.е.н., ст. викл. Малинич Г.М.

24 червня 2019 року студенти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» успішно склали екзамен з фаху, який приймала екзаменаційна комісія № 58 у складі: голови ЕК– директора тернопільського агентства ПрАТ «СК «ТАС», к.е.н. Яцишин Н.З., декана ФЕМ, к.е.н., доц. Ціх Г.В., завідувача каф. ЕФ, д.е.н., проф. Панухник О.В.,к.е.н., доц. Кудлака В.Я.,к.е.н., доц. Константюк Н.І.,к.е.н., доц. Маркович І.Б., секретаря ЕК к.е.н., ст. викл. Малинич Г.М.

Дорогі випускники бажаємо Вам успіхів у всіх починаннях, наукових та творчих здобутків, легкого життєвого шляху та всього найкращого!