Студенти ТНТУ продовжують вражати високими навчальними й науковими здобутками. Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 959 від 9 серпня 2023 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на І семестр 2023/2024 навчального року» трьом студентам Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя призначено академічні стипендії Президента України.

Отже, стипендіатами Президента України стали:

• Олександр Голойда — студент факультету економіки та менеджменту;
  • Віталій Тимощук — студент факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії;
  • Олена Якуб'як — студентка факультету економіки та менеджменту.

Пишаємося студентами університету і щиро вітаємо їх з високим визнанням їхніх досягнень!

Ознайомитися з наказом Міністерства освіти і науки України № 959 від 9 серпня 2023 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на І семестр 2023/2024 навчального року» можна за посиланням: bit.ly/45Jfmyt