Від початку повномасштабної війни в лавах ЗСУ служать 60 тисяч жінок, із яких 42 тисячі обіймають військові посади. З 5 тисяч, які перебувають на передовій – одна НАША.

ВОНА – Оксана БРОШКО, випускниця кафедри економіки та фінансів ТНТУ за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування".

НЕЩОДАВНО – ще була студенткою, яка вирізнялася з-поміж одногрупників: здавалася більш дорослою, максимально організованою та дисциплінованою. На старших курсах пішла навчатися на військову кафедру та перейшла на носіння військової форми.

ЗАРАЗ – боронить Україну на запорізькому напрямку та керує ротою, в якій служать виключно чоловіки.

Коротка відпустка – і вона ГОСТЯ в рідному Університеті – не забула, прийшла, поспілкувалася.

Час минає швидко і ось ми прощаємося з ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВИЦЕЮ – у військовій формі та з великим наплічником за спиною вона зосереджена та навіть трішки сувора.

Так і має бути, адже війна не має статі: якщо ти можеш бути ефективною, і ти ЖІНКА, чому не захистити свою державу та свій народ?

Глибоко пишаємося та завжди з нетерпінням чекаємо на рідній кафедрі ЕФ!