Практична підготовка студентів: запровадження дуальної освіти, стають сьогодні вимогою часу та обов'язковими елементами при здобутті вищої освіти. Кафедра економіки та фінансів ТНТУ зуміла вдало забезпечити таку складову освітнього процесу, незважаючи на карантин. Так, спільно з Ukrsibbank BNP Paribas Group, за підтримки Міністерство освіти і науки України, ми надаємо студентам можливість здійснення практичної підготовки з використанням курсу UKRSIB praktyka online.
Курс UKRSIB praktyka online повністю охоплює всі знання, які студенти можуть отримати у відділеннях банку. Але водночас вони можуть «практикувати» у зручний для них час та завжди за бажанням повертатися до тої теми, яка найбільше їм цікава, аби детально охопити усі тонкощі банківської справи.
Кафедра економіки та фінансів ТНТУ висловлює щиру подяку  #Бегепко_Тетяні_Іванівні, відповідальній за реалізацію проєкту від банку, за плідну співпрацю та реалізацію курсу UKRSIB praktyka online для наших студентів .