Весну Кафедра економіки та фінансів ТНТУ розпочала із чергової зустрічі студентів із фахівцями-практиками!

3 березня 2023 року в межах роботи студентського наукового гуртка «Люмос» відбулася зустріч здобувачів освіти за спеціальностями «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Фінанси, банківська справа та страхування» із начальником Держспоживслужби у Тернопільській області Ігорем РОГАЛЬСЬКИМ (на запрошення к.е.н, доц. Ірини МАРКОВИЧ).

Ми дізналися: чим займається Державна служба країни з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів; яка структура підрозділів цієї Служби; як проходять процедури перевірки харчових продуктів на рівень безпечності; чому робота Держспоживслужби є настільки важливою для економіки України; та багато іншого

Щиро дякуємо Ігорю РОГАЛЬСЬКОМУ за можливість поспілкуватися та отримати нові знання!