Профорієнтaційний проєкт «Відбій кaр’єрної тривоги!» триває!

У ТЗОШ №13 імені Андрія Юркевича к.е.н., доцентом кафедри економіки та фінансів Іриною МАРКОВИЧ, яка також є сертифікованою тренеркою Мережі українських освітніх хабів, проведено 2 тренінги для учнів 8-10 класів.

Учасники тренінгів отримали інструменти усвідомленого вибору майбутньої професії на основі своїх бажань, можливостей та потреб ринку, що є надзвичайно важливо.

Освітній проєкт з профорієнтації "Відбій кар'єрної тривоги" реалізується Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти у межах проєкту «Трамплін до рівності», що імплементується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та БО «Бітрут Академія» за фінансової підтримки Швеції.