В середу 22.03.2023 року о 13-00 доцентом кафедри Сергієм РАДИНСЬКИМ було проведено практико орієнтоване заняття для студентів групи ПП – 31 із дисципліни «Інвестиційні проєкти» на тему: «Інвестиції у страховому бізнесі».

Доповідачами були менеджери страхової компанії «MetLife» ЯКИМІВ Наталія Іванівна та НЕТЕЧА Олександр Павлович.

Основновними напрямами практико орієнтованого заняття стали висвітлення наступних проблемних питань:

1) Яка сутність та специфіка страхового бізнесу.

2) Які є різновиди страхування та їх особливості.

3) Як правильно скласти договір страхування: його найбільш важливі умови та особливості.

4) Практичні аспекти страхового відшкодування.

5) Переваги страхування життя та інших видів накопичувального страхування.

Студенти із цікавістю сприйняли практикоорієнтований матеріал, комунікували із лекторами в аспекті уточнення інформації, котра стосувалася інвестиційної активності у страховому бізнесі.