Сьогодні, 14 січня, Тернопільський академічний ліцей "Українська гімназія" ім. І.Франка провів перший етап конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України!

Креативність і таланти молодих науковців заслуговують на найвищу оцінку!

Серед членів журі секції «Економіки» була доцент кафедри економіки та фінансів (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя) Ірина МАРКОВИЧ, чий професійний погляд та досвід стали вагомим внеском у визначення переможців.

Роботи вражають своєю неординарністю, а ліцеїсти – наполегливістю та цілеспрямованістю!

Висловлюємо щиру подяку всім, хто організував та долучився до цього заходу і таким чином підтримав юних науковців!Віримо в те, що ці дослідження знайдуть своє місце у великому світі науки та інновацій