Робота стейкхолдерів освітньо-професійних програм кафедри економіки та фінансів є постійною та надзвичайно цінною для нас!

Отримавши пропозицію Голови експертної ради роботодавців з ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» к.е.н., віце-президенти з питань регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ІСС Ukraine Тараса ДЕМКУРИ щодо необхідності включення в освітній процес навчальних тем, у яких розглядатимуться питання корпоративної медіації, ми вже готуємося до таких змін!

15.02.24 р. к.е.н., доцент кафедри ЕФ, керівник курсу «Поведінкова економіка» Ірина МАРКОВИЧ взяла участь у зустрічі із Арсеном СОРОКОЮ – медіатором, тренером, юристом, засновником mediator.in.ua, членом Асоціації сімейних медіаторів України та Національної асоціації медіаторів України.

Щиро дякуємо за співпрацю!