В Україні розпочалася реєстрація для участі у ЗНО 2021, а Ти ще в роздумах, які предмети обрати, куди йти вчитися?

Не хвилюйся, ми Тобі допоможемо зробити ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Запрошуємо Тебе приєднатися до команди майбутніх ФІНАНСИСТІВ , ПІДПРИЄМЦІВ та УСПІШНИХ БІЗНЕСМЕНІВ .

Кафедра економіки та фінансів ТНТУ

допоможе реалізувати Твої мрії та пропонує здобути престижні спеціальності:

072 #Фінанси_банківська_справа_та_страхування»,

076 #Підприємництво_торгівля_та_біржова_діяльність».

Крім навчання, Ти зможеш весело й пізнавально прожити студентське життя на повну

У Тебе буде можливість навчатися за кордоном, адже ТНТУ співпрацює із 93 закордонними закладами вищої освіти з 21 країни, з якими укладено угоди про співробітництво у освітній і науковій сферах.

Влітку Ти зможеш пройти практику в одній з міжнародних компаній закордоном, з якими у ТНТУ підписані угоди про співпрацю.

Наші студенти успішно працевлаштовуються, ТНТУ увійшов у ТОП-50 кращих вишів України на думку роботодавців!!!

Тебе навчатиме молодий, завзятий колектив викладачів-професіоналів, більшість з яких є практиками та носіями іноземної мови

Студенти спеціальностей 072 «Фінанси банківська справа та страхування» і 076 «Підприємництво торгівля та біржова діяльність» щорічно є активними учасниками Міжнародного студентського форуму та різноманітних цікавих тренінгів!

А ще у нас хороший басейн, один із кращих у Західній Україні та величезний спорткомплекс

Для навчання за спеціальностями 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» вам необхідні сертифікати ЗНО з наступних предметів (для зарахування на 1 курс):

Українська мова та література (обов'язковий )

Математика (обов'язковий )

Іноземна мова або Географія або Історія України, або Фізика або Хімія або Біологія (на вибір)

Для зарахування на навчання на основі диплому молодшого спеціаліста (на 3 курс) необхідні сертифікати ЗНО з предметів:

Українська мова та література

Математика або Історія України

Фахове вступне випробування

Дійсними є сертифікати ЗНО за 2018, 2019, 2020 та 2021 роки, крім іноземної мови!!!

Детальніше про вступ за посиланням http://m.tntu.edu.ua/?p=uk/admission/rules

#фінанси #підприємництво #вступ2021

У Тебе виникають додаткові запитання - пиши у месенджер.

ЧЕКАЄМО ТЕБЕ, ТОБІ У НАС СПОДОБАЄТЬСЯ

P.S. Додаємо фото із життя наших студентів