Сьогодні у Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя студенти 2 курсу спеціальності " Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" вирішили поділитися своїми знаннями з платіжної безпеки і створили інформаційний куток "Бережись монстрів-шахраїв"

Стінгазета складається з описаних життєвих ситуацій, з якими стикаються власники платіжних карток та порад, як їм вберегтися від шахраїв у тих чи інших ситуаціях.

Перед тим, як створити стінгазету студенти

ознайомилися з поширеними сценаріями шахрайства, правилами, як вберегтися від подібних випадків та виконали завдання.

На стінгазеті розміщені картки, на частині з них описані життєві ситуації, з якими стикаються власники платіжних карток, на іншій частині – поради, як вберегтися від шахраїв.

Наші студенти - фінансисти - це творчі, розумні і кмітливі особистості, тому у вигляді монстрів до Хелловіну бачать виключно шахраїв.

Захід відбувався в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай, яку ініціював Національний банк України , Гаразд та ТАЛАН - центр фінансових знань Національного банку України