Вітаємо усю нашу університетську спільноту! Згідно з оновленою редакцією рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World Universities January 2021 Edition 2021.1.0 beta

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

зайняв 16 позицію серед рейтингу університетів України. Це перше місце серед усіх ВУЗів Тернополя!

#Webometrics є одним з найбільших та найвідоміших рейтингів світу. Кожні шість місяців групою The Cybermetrics Lab (Іспанська національна дослідницька рада, CSIC) здійснюється незалежне, об'єктивне, вільне, відкрите наукове дослідження інформації про роботу університетів з усього світу, яке базується на їхній веб-присутності. Оцінюються понад 30 000 закладів вищої освіти зі всього світу, серед них 316 українських університетів.

Webometrics формує свій рейтинг, використовуючи наступні параметри:

Impact (Вплив) – комбінація кількості зовнішніх гіперпосилань на домен університету — 50%;

Openness (Відкритість) – кількість цитувань робіт топ-авторів університету у Google Академії (рейтинг Top Universities by Citations in Top Google Scholar profilesі) — 10 %;

Excellence (Висока якість) – публікації авторів університету в міжнародних наукових журналах, які входять до 10% найбільш цитованих у своїй галузі за версією рейтингу Scimago (частка – 40%).

Покращити позиції у цьому рейтингу вдалося завдяки ефективній співпраці працівників Центру бенчмаркінгу та веб-менеджменту ТНТУ з науково-педагогічними працівниками університету.

Ще раз вітаємо усіх науковців та науковиць

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

! Ви - Неймовірні!

А подивитись та потішитись можна тут http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine