Студенти гр. ПФм-51БалацкоБ.М. та Прийма А.Б., а також студентгр. ПЕ-41 Красицький П.Р. взяли участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», яка відбулася в Луцькому національному технічному університеті18-19 квітня 2019 року.

Перед учасниками буламожливість показати власні знання на основі представлених завдань, що складалися з двадцяти тестів та семи задач. І в результаті отримано дипломи Vступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». Вітаємо наших студентів з цією подією та зичимо подальших наукових звершень та перемог!

Щиросердечно дякуємо організаторам ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» Луцького НТУ, зокрема, Купирі Мирославі Іванівні за теплу зустріч.